Ana Sayfa
 
Makyaj ve Estetik İçin...
Makyaj Katalogu
Makyaj Linkleri
Kampanyalar
Duyurular
 
Ürünler
 
 
 
 
Randevu Almak İster misiniz?
  
 
 
Şikayetinizi Bize Bildirdiniz mi?
 

Güzellik: Makyaj ve Estetik Üzerine ...

 

Evrenimiz sevgi üzerine kurulmuştur. Yaşamın oksijeni sevgidir. Mutluluğa giden yol da sevgiden geçer ve bunların başında insanın kendine olan sevgisi gelir. Bu durumda önce kendimizi sevip, ne kadar özel ve değerli olduğumuzu hatırlayarak başlamalıyız.

Günümüz dünyasında teknoloji ve tıpta gelişen tedavi ve yenilikler aşikârdır. Biz kadınlar için büyük önem taşıyan estetik ve güzellik alanı da hızla gelişmekte ve yenilenmektedir.

Estetisyenlerin görevi, gerekli bilgi ve becerileri edinip, tıp ve teknolojideki yenilikleri en iyi kalite ve hijyen içinde sunabilmektir.

Kaliteli sonuçlar için kadınlarımıza da sorumluluklar düşmektedir. Nasıl ki günlük yaşamımızda öz bakımımızı yapıp giysilerimize gerekli özeni gösteriyorsak, en önemli giysimizi, eskidiğinde atıp yenisini alma şansımızın olmadığı cildimize de gerekli özeni göstermeliyiz.

Günümüzde dahi kadınlarımızın cilt bakımı için düzenli ürün kullanmayı bir lüks olarak görmesi en önemli cilt sorunudur. Oysaki cildimizin düzenli ve derinlemesine temizliğe ihtiyacı vardır.

Cildinizin profesyonel bakım ve temizliğini estetisyenler yaparken, sizlerde doğru ürün kullanarak günlük yaşamda cildinizi desteklemelisiniz.

Bu bilinç ile cildimizin ömrünü ve güzelliğini uzun tutabiliriz.

Hatırlanması gereken diğer konu ise; cildinizin uzman estetisyen tarafından doğru analiz edilmesi ve devamında cildinize uygun doğru ürün kullanmanın gerekliliğidir. Unutmayın ki çok ciddi paralar verseniz de, çok bilinen markaların ürünlerini kullansanız da eğer ürün seçiminiz doğru olmazsa hiçbir sonuç alamayacağınız gibi cilt deformasyonuna da maruz kalabilirsiniz.

Tüm kadınlarımız özel, güzel ve değerlidir. Cildimize ve bedenimize gerekli sevgiyi ve özeni göstererek işe başlamalıyız.

En değerli giysimiz cildimizdir…

 

 


Tüm Hakları Reve® Kuaför Lehine Saklıdır.
CopyRight © 2010 / Aralık, 2017