Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
Duyurular
Linkler
İnsan Kaynakları
Hatırlatmalar
İletişim
 
 
 
 
Randevu Almak İster misiniz?
  
 
 
Şikayetinizi Bize Bildirdiniz mi?
 

Hakkımızda

 

Reve* Kuaför - Fehmi ÜÇOLUK 

Kuaförlük mesleğine 1975 yılında Ankara Bahçelievler'de başlayan Fehmi ÜÇOLUK, 2000 yılına kadar kuaförlük alanında görsel ve sanatsal birçok seminer ve faaliyetlere katılmış, 2000 yılında Reve Kuaför & Güzellik Salonu'nu kurarak bu alanda REVE markasının ilk adımını atmıştır.

Marka olmanın beklentilerin üzerinde bir servis sunabilmekten geçtiğinin bilincinde bir kuruluş olarak Reve Kuaför & Güzellik Merkezi yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışını, günün teknolojisi ve sağlıklı ürünleriyle müşterilerine sunmanın gururunu duymaktadır.

Gerek kurucusu Fehmi ÜÇOLUK gerekse Reve Ekibi kariyerlerini mesleki seminer ve toplantılara katılarak, sanatsal yaklaşımları yakından takip ederek geliştirmeyi daima sürdürmektedir. Dünyada ve Avrupada modayı yakından izleyen ekibimiz yenilikleri, yeniliklerin öncüsü bir anlayışla salonlarında başarıyla uygulamaktadır.

Geçmişten bugüne Cosmopolitan, Elle, Woman gibi dergilerde günün saç trendi hakkında yorum ve açıklamaları ile yer alan Reve, tanınmış bir çok mankenin performans süreçlerinin kuaförlük ve makyaj hizmetlerini sağlamıştır. Bu ve benzer deneyimleri ile, Reve günün önemli dergi ve televizyon proğramlarında aynı hizmetleri sunmaktan veya sponsor olarak katkı sağlamaktan gurur duyan bir anlayışa sahiptir.

Hizmetlerini güvenilir markaların ürünleriyle sunan Reve Kuaför & Güzellik Salonu aynı zamanda müşterilerine ürünlerin satışlarını da gerçekleştirmektedir.

Kalitesinden ve yenilikçi hizmet anlayışından ödün vermeden, güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet çizgisini, dün olduğu gibi bugünde koruyan Reve Kuaför & Estetik Merkezi sizlere uzun yıllar hizmet sunabilmeyi hedeflemektedir.

İleri Teknoloji ve Estetiğin Buluştuğu Nokta

* Reve = Rüya, Hayal

 


Tüm Hakları Reve® Kuaför Lehine Saklıdır.
CopyRight © 2010 / Haziran, 2018