Ana Sayfa
 
Estetik İçin...
Estetik Katalogu
Estetik Linkleri
Kampanyalar
Duyurular
 
Ürünler
 
 
 
 
Randevu Almak İster misiniz?
  
 
 
Şikayetinizi Bize Bildirdiniz mi?
 

Estetik - Güzellik

 

Cilt Bakımı

Profesyonel salon ürünü olan Dr. Grandel kullanılarak 1,5 saat süren cilt bakımımızda hem cildiniz derinlemesine temizlenip nefes alırken bedeniniz için iyi bir terapi sunulmaktadır. Sağlıklı bir cilt için önerimiz her yıl birer ay ara ile 3 cilt bakımı yaptırmanızdır. 3 tabakadan oluşan cilt için her bakımda 1 tabakası temizlenmektedir. Her bakımda cildinizin ihtiyacına göre farklı serum ve maskeler uygulanarak bakımlarınız sonlandırılır. Sonrasında uzmanımızın cilt tipinize uygun gördüğü ürün ile ev bakımına devam edebilirsiniz.

Kimyasal Peeling

Salonumuzda leke tedavisi için kimyasal peeling uygulaması Neostrata ve Exuviance ürünleri kullanılarak yapılmaktadır. Leke ve antiaging problemi olan ciltlerde kimyasal peeling ve Dermoterapi metotlarını kullanarak çok daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Ayrıca kimyasal peelingin son yıllarda ülkemizde %80 oranında artış gösteren Melonama'ya (cilt kanseri) engel olduğu WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından kabul edilmiştir.

Kırışık Tedavisi (Antiaging)

Salonumuzda kırışıklık tedavisinde çeşitli yöntemler uygulanmaktadır.
- Derinleşmemiş kırışıklıklar için lifting uygulaması,
- Derinleşmiş kırışıklıklar için Dermaroller metodu ile Dermaheal ürünleri kullanılarak Dermaterapi uygulaması yapılmaktadır.

Bu uygulama ile tek seansta dahi çok ciddi farklılıklar görülmektedir. Ayrıca leke tedavisinde kullanılan kimyasal peeling uygulamasının antiaging özelliği olduğu için kırışıklıkta da ilgi çekici sonuçlar vermektedir.

İpek Kirpik

Kirpikleriniz kısa yada seyrek ise ipek kirpik uygulaması ile daha dolgun ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kalıcılığı 30 ile 90 gün arasında olup doğal görünümlüdür.

Kalıcı Makyaj

İlerleyen yaş, kozmetikler ve yanlış alımlar sonucu kaşlarımız zamanla dökülüp azalıyor. Azalan kaşlarımız yüzümüzün ifadesini etkilemektedir. Unutmayalım ki “Kaş yüzün mimarıdır.” Bu durumda kalıcı makyaj öneririz. Salonumuzda kalıcı makyaj uygulaması tamamıyla bitkisel ürünler kullanılarak yapılamaktadır. Ayrıca kaşın dışında göz ve dudak içinde kalıcı makyaj uygulamamız vardır.

Makyaj

Salonumuzda TV ve Sahne makyajında kullanılan MAC ve KRYOLAN ürünleri ile; gündüz, gece, nişan, gelin ve porselen makyaj uygulamaları yapılmaktadır.

El Ayak Bakımı

Salonumuzda manikür, pedikür, el ayak parafin bakımları yapılmaktadır. El ayak bakımı da diğer bakımlarımız gibi son derece dikkat ve hijyen gerektiren bir iştir. Salonumuz Dr. Ingienico hijyen belgesine sahip olup, manikür ve pedikürde kullanılan aparatlarımız, önce 3 aşamalı dezenfekte işlemi ile, sonra özel fırında sterilize edilip, steril paklarda muhafaza edilir. Manikür ve pedikür sonrasında tırnak diplerindeki açılmaların enfekte olma riskine karşı, tırnak diplerine steril jel (unghic) sürülür. Bu jel 8-12 saat korur. Ayrıca batık tırnak alımında acıyı azaltmak için anestezi jeli kullanılmaktadır. Manikür ve pedikür sonrasında el ve ayaklara peeling ve bitkisel antiseptik solüsyon uygulanır.

Parafin

Parafin bakımı el ve ayakları nemlendirmek, yumuşatmak ve parafin uygulamasından önce kullanılan özel bakım kreminin cildin en alt tabakasına nüfuz etmesini sağlamak için yapılır. Etkisi uzmanlar tarafından onaylanmış bir bakımdır. Dr. tavsiyesi ile fizik tedavide kullanılır.

Ağda

Sir ağda uygulamasında ürün kullanımı ve yanlış uygulamalar sonucunda hiç de hoş olmayan sonuçlarla karşılaşırsınız. Kılda azalma olmadığı gibi batık oluşumu, erken kıl büyümesi ve enfeksiyona kadar gidebilir. Diğer bölümlerimizde olduğu gibi bu alanda da ürün kalitesi ve hijyen ön planda tutulmaktadır. Salonumuzda Depilisima ağda ve kişiye özel ağda uygulanmaktadır. Ağda öncesi ve sonrası gerekli bakım ürünleri kullanılarak doğru ve sağlıklı sonuçlar elde ediyoruz.

Bu bölümümüzde ayrıca sivilceli, problemli cilt için, antiaging (kırışık) problemi olan cilt ve lekeli cilt tipleri içinde paket tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

 

 


Tüm Hakları Reve® Kuaför Lehine Saklıdır.
CopyRight © 2010 / Aralık, 2017