Reve Kuaför BahçelievlerEstetik

Hakkımızda

Hakkında

Reve Kuaför 2000 yılında kurulmuş, Ankara Bahçelievler'de REVE markasının ilk adımı atılmıştır.

Marka olmanın beklentilerin üzerinde bir servis sunabilmekten geçtiğinin bilincinde bir kuruluş olarak Reve Kuaför & Güzellik Merkezi yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışını, günün teknolojisi ve sağlıklı ürünleriyle müşterilerine sunmanın gururunu yaşamıştır.

Reve Ekibi kariyerlerini mesleki seminer ve toplantılara katılarak, sanatsal yaklaşımları yakından takip ederek geliştirmeyi daima sürdürmekte, Dünyada ve Avrupada modayı yakından izleyerek yenilikleri, yeniliklerin öncüsü bir anlayışla salonlarında başarıyla uygulamaktadır.

Geçmişten bugüne Cosmopolitan, Elle, Woman gibi dergilerde günün saç trendi hakkında yorum ve açıklamaları ile yer alan Reve, tanınmış bir çok mankenin performans süreçlerinin kuaförlük ve makyaj hizmetlerini sağlamıştır. Bu ve benzer deneyimleri ile, Reve günün önemli trendlerini takip edebilmektedir.

Hizmetlerini güvenilir markaların ürünleriyle sunan Reve Kuaför Salonu aynı zamanda müşterilerine ürünlerin satışlarını da gerçekleştirmektedir.

Kalitesinden ve yenilikçi hizmet anlayışından ödün vermeden, güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet çizgisini, dün olduğu gibi bugünde koruyan Reve Kuaför, size de hizmet sunmaktan gurur duyacaktır.


WOMAN 2006 Sayfa 54
WOMAN 2006 Sayfa 54
WOMAN 2006 Sayfa 55
WOMAN 2006 Sayfa 55

Bi Dergi Sayfa 16
Bi Dergi Sayfa 16
Sayfa 20
Bi Dergi Sayfa 20

Farrah
Cosmopolitan
Cosmopolitan
Cosmopolitan