Reve Kuaför BahçelievlerFehmi Üçoluk

Fehmi Üçoluk

Fehmi

fehmiucoluk@hotmail.com +90 532 452 2448


Kuaförlük mesleğine 1975 yılında Ankara Bahçelievler'de başlayan Fehmi ÜÇOLUK, 2000 yılına kadar kuaförlük alanında görsel ve sanatsal birçok seminer ve faaliyetlere katılmış, 2000 yılında Reve Kuaför & Güzellik Salonu'nu kurarak bu alanda REVE markasının ilk adımını atmıştır.

Marka olmanın beklentilerin üzerinde bir servis sunabilmekten geçtiğinin bilincinde bir kuruluş olarak Reve Kuaför & Güzellik Merkezi yenilikçi, modern ve kaliteli hizmet anlayışını, günün teknolojisi ve sağlıklı ürünleriyle müşterilerine sunmanın gururunu yaşamıştır.

Gerek kurucusu Fehmi ÜÇOLUK gerekse Reve Ekibi kariyerlerini mesleki seminer ve toplantılara katılarak, sanatsal yaklaşımları yakından takip ederek geliştirmeyi daima sürdürmekte, Dünyada ve Avrupada modayı yakından izleyerek yenilikleri, yeniliklerin öncüsü bir anlayışla salonlarında başarıyla uygulamaktadır.

Geçmişten bugüne Cosmopolitan, Elle, Woman gibi dergilerde günün saç trendi hakkında yorum ve açıklamaları ile yer alan Reve, tanınmış bir çok mankenin performans süreçlerinin kuaförlük ve makyaj hizmetlerini sağlamıştır. Bu ve benzer deneyimleri ile, Reve günün önemli trendlerini takip edebilmektedir.

Hizmetlerini güvenilir markaların ürünleriyle sunan Reve Kuaför Salonu aynı zamanda müşterilerine ürünlerin satışlarını da gerçekleştirmektedir.

Kalitesinden ve yenilikçi hizmet anlayışından ödün vermeden, güler yüzlü, müşteri odaklı hizmet çizgisini, dün olduğu gibi bugünde koruyan Reve Kuaför, size de hizmet sunmaktan gurur duyacaktır.