Reve Kuaför BahçelievlerReveKufor.Com

Yasal Uyarılar

Gizlilik Politikası & Kullanım ŞartlarıFikri Mülkiyet

Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitedeki tüm görüntüler Reve Kuaför®'e ait olup verilen lisans veya izin yalnızca bu sitede kullanım amaçlıdır. İzinsiz kullanılmaları, kopyalanmaları veya teşhir edilmeleri yasaktır. Web sitesinin içeriğinde özellikle belirtilmediği sürece, bu Web sitesindeki ve ilgili linklerdeki ürün ve hizmetleri tanımlayan ya da burada başka şekillerde belirtilen diğer tüm ticari markalar ve hizmet markaları, ilgi kuruluş, onun bağlı kuruluşları ve lisansörlerine aittir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Reve Kuaför®, onun görevlileri, müdürleri, iştirakleri, temsilcilikleri, çalışanları, halefleri veya devralan şahısları hiçbir koşulda bu sitenin kullanımından ya da kullanım yetersizliğinden veya bu sitede verilen bilgilerden kaynaklanan herhangi bir doğrudan, dolaylı, cezai, arizi özel veya nihai zarardan sorumlu tutulmayacaktır. Böyle bir zararın meydana gelme ihtimalinden haberdar edilmemiz durumunda, bu sınırlandırma "iddia edilen sorumluluk gerek sözleşme, haksız muamele, ihmalcilik, kusursuz sorumluluğa gerekse başka bir temele dayansın" geçerli olacaktır. Reve Kuaför®'un yargı mercilerindeki sorumluluğu, yasaların izin verdiği ölçüde sınırlı olacaktır.

Diğer internet sitelerine bağlantılar

Bu internet sitesi, diğer internet sitelerine ve üçüncü tarafın kontrolünde olan materyal ve bilgilere bağlantı sağlayabilir. Reve Kuaför®, diğer sitelerin içeriğinden sorumlu değildir ve bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelere gönderdiğiniz bilgilerden kaynaklanması mümkün zararlar için sorumlu veya yükümlü tutulamaz. Reve Kuaför®, bu web sitesindeki bir link aracılığıyla erişilebilen ve diğerleri tarafından işletilen web sitelerinin gizlilik uygulamalarını incelemez, takip ve kontrol etmez. Bu bağlantılar, yalnızca kolaylık sağlamak için verilmektedir.

Geribildirim, yorum ve fikirleriniz

Reve Kuaför®, bu web sitesini kullanan ziyaretçilerden geribildirim, yorum ve fikirler almayı önemle beklemektedir. Bu nedenle, söz konusu web sitesi aracılığıyla gönderdiğiniz her türlü bilginin kişisel, gizli ve ticari olarak (kişisel bilgiler dışında, o terimin gizlilik politika'mızda tanımlandığı gibi) değerlendirilmeyeceğini bilmenizi istiyoruz. Bu web sitesi aracılığıyla herhangi bir fikir, bilgi, kavram, know-how, teknik veya materyal aktarmanız durumunda, bunları herhangi bir araç veya yolla kullanması, çoğaltması, ifşa etmesi, uygulamaya koyması, değiştirmesi, aktarması ve dağıtması için Reve Kuaför®'a sınırsız, telifsiz, geri alınamaz bir izin vermiş ve Reve Kuaför®'un bunları her türlü amaçla (ticari veya ticari olmayan) kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş olursunuz.